Kontakt

Hei, mina olen Ave!

Oled teretulnud minu Kunstikodu lehele. Siin on väljas erinevates tehnikates igapäevased tarbeesemed, mis võiksid Sind kaunistada ja isikupärasemaks muuta või Sinu kodus marjaks ära kuluda.

Kodu on inimese nägu. Kodus peab olema hea ja mugav olla nii endal kui teistel pereliikmetel. Igal asjal võiks olla kodus oma koht ja jutustada oma lugu, siis tunnevad ka asjad ennast koduselt.

Ei tea, millal sai minust kunstnik – seda on ilmselt raske määratleda, kui mäletad ennast lapsepõlves enamasti kõhuli põrandal joonistusploki taga.

Olen omandanud Tallinna Kergetööstustehnikumis käsitöömeistri ja Tartu Kõrgemas Kunstikoolis reklaami- ja meediakunstniku kraadi. Olen igapäevaselt koolis loovainete õpetaja ja see annab mulle võimaluse pidevalt midagi uut ise välja mõelda ja valmis meisterdada. Viin läbi ka erinevaid kursusi täiskasvanutele.

Eksperimenteerin ja püüan avastada midagi uut, kuigi tean, et uus on unustatud vana ja maailm on ümmargune… Mind inspireerivad loodus, inimesed ja suhted nende vahel. Väärtustan taaskasutust, ennast ning loodust säästvat eluviisi.

Iga ese sellel lehel on puhas käsitöö. Kõigil on isikupärane nägu ja teist täpselt sarnast toodet ei ole. Kui Sulle on mõni kollektsioon eriti südamelähedane ning parasjagu piisavat kogust keraamikat saadaval ei ole, siis kirjuta mulle allolevas kontaktivormis.